single pass inkjet printer

Printer me bojë UV me një kalim 

Dizajn i lehtë operimi, shpejtësi printimi deri në 88 m/min, ngjyra e plotë CMYK, bojë e kurueshme UV, koka printimi Epson I3200.

Mëso më shumë

Lajmet e fundit

Ne do të ndajmë aktivitetet tona më të fundit dhe njohuritë për printerin me bojë me një kalim të vetëm këtu.

Zbulo me shume
Printer Digital Inkjet One Pass për printim letre dhe paketash

Me printerin industrial me bojë me një kalim , paketimet kalojnë poshtë kokës së printimit [...]

Printer dixhital LED UV me një kalim me ngjyra të plota

Me llambën e shërueshme LED UV, printeri dixhital me një kalim mund të printojë në [...]