PAR MUMS

Par mums

Kas mēs esam?

Uzņēmums NANJING TTZS CO.,LTD tika dibināts 2019. gadā kā Beijing Huake Hengrun Intelligent Technology Co., Ltd. filiāle.

Mūsu galvenā mītne atrodas Pekinā, Ķīnā. Mums ir vēl 4 filiāles visā Ķīnā. Kopš 2011. gada piedāvājam PHB Mātesplates un vadības sistēmu tintes tehnoloģiju plakanvirsmas printeru, vertikālās sienas drukas iekārtu ražotājiem.

2017. gadā mēs sākām ražot sienas printeri, un mums ir vairāk nekā 2000 klientu Ķīnā, vairāk nekā 200 klientu ārzemēs. Partneri ASV, Eiropā, Krievijā, Tuvajos Austrumos.

NANJING TTZS CO., LTD ir atbildīgs par pārdošanu ārzemēs un pēcpārdošanas tehniskā atbalsta nodrošināšanu.

Mūsu prasmes

Ko mēs varam piedāvāt?

Beijing Huake Hengrun Intelligent Technology Co., Ltd. ir pētniecības un attīstības uzņēmums, kas koncentrējas uz tintes drukāšanas tehnoloģiju.

Uzņēmums ir turpinājis investēt pētniecībā un attīstībā, un tam ir vairāki izgudrojumu patenti un programmatūras autortiesības. Tas ir nacionāls augsto tehnoloģiju uzņēmums Ķīnā.

Pēc gadiem ilgas attīstības Huake Hengrun piedāvā pilnu produktu klāstu ar uzlabotu veiktspēju, un tam ir noteikta pozīcija daudzās tintes drukas nozares jomās.

Kā pētniecībai un izstrādei un tintes printeru ražotājam Huake Hengrun ir vienas caurlaides UV tintes printeri, tiešsaistes tintes printeri, sienas printeri, grīdas printeri, kas tiek plaši izmantoti, stabilas kvalitātes un zemas izmaksas. Ir ieguvis vienprātīgu atzinību no vietējiem un ārvalstu klientiem.