O NÁS

O nás

Kdo jsme?

NANJING TTZS CO.,LTD byla založena v roce 2019 jako pobočka společnosti Beijing Huake Hengrun Intelligent Technology Co., Ltd.

Naše centrála se nachází v Pekingu, Čína. Máme další 4 pobočky po celé Číně. Od roku 2011 poskytujeme inkoustovou technologii základních desek DPS a řídicí systém výrobcům plochých tiskáren, vertikálních nástěnných tiskových strojů.

V roce 2017 jsme začali vyrábět nástěnnou tiskárnu a máme více než 2000 klientů v Číně, více než 200 klientů v zámoří. Partneři v USA, Evropě, Rusku, na Středním východě.

NANJING TTZS CO., LTD je odpovědná za zámořský prodej a poskytování poprodejní technické podpory.

Naše dovednosti

Co můžeme nabídnout?

Beijing Huake Hengrun Intelligent Technology Co., Ltd. je výzkumná a vývojová společnost se zaměřením na technologii inkoustového tisku.

Společnost nadále investuje do výzkumu a vývoje a má řadu patentů na vynálezy a autorských práv k softwaru. Je to národní high-tech podnik v Číně.

Po letech vývoje má Huake Hengrun kompletní řadu produktů s pokročilým výkonem a má jisté postavení v mnoha oblastech průmyslu inkoustového tisku.

Jako výzkumná a vývojová společnost a výrobce inkoustových tiskáren má Huake Hengrun jednoprůchodové UV inkoustové tiskárny, online inkoustové tiskárny, nástěnné tiskárny, podlahové tiskárny, které jsou široce používané, stabilní v kvalitě a s nízkými náklady. Získal jednomyslnou pochvalu od domácích i zahraničních zákazníků.