MEIST

Meist

Kes me oleme?

NANJING TTZS CO.,LTD asutati 2019. aastal Pekingi Huake Hengrun Intelligent Technology Co., Ltd. filiaalina.

Meie peakontor asub Pekingis, Hiinas. Meil on veel 4 filiaali kogu Hiinas. Alates 2011. aastast pakume trükkplaatide emaplaatide ja juhtimissüsteemi tindiprinteritehnoloogiat lameprinterite, vertikaalseinte trükimasinate tootjatele.

2017. aastal alustasime seinaprinterite tootmist ja meil on Hiinas üle 2000 kliendi, üle 200 kliendi välismaal. Partnerid USA-s, Euroopas, Venemaal, Lähis-Idas.

NANJING TTZS CO., LTD vastutab ülemeremüügi ja müügijärgse tehnilise toe pakkumise eest.

Meie oskused

Mida me saame pakkuda?

Beijing Huake Hengrun Intelligent Technology Co., Ltd. on uurimis- ja arendusettevõte, mis keskendub tindiprinteri tehnoloogiale.

Ettevõte on jätkanud investeeringuid teadus- ja arendustegevusse ning omab mitmeid leiutiste patente ja tarkvara autoriõigusi. See on Hiina riiklik kõrgtehnoloogiline ettevõte.

Pärast aastatepikkust arendustööd on Huake Hengrunil täielik tootevalik täiustatud jõudlusega ja tal on kindel positsioon paljudes tindiprinteri tööstuse valdkondades.

Teadus- ja arendustegevuse ning tindiprinterite tootjana pakub Huake Hengrun laialdaselt kasutatavaid, stabiilse kvaliteediga ja madala hinnaga ühekäigulisi UV-tindiprintereid, võrgutindiprintereid, seinaprintereid, põrandaprintereid. On pälvinud kodu- ja välismaiste klientide üksmeelset kiitust.