HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Biz Kimiz?

NANJING TTZS CO.,LTD, 2019 yılında Beijing Huake Hengrun Intelligent Technology Co., Ltd.’nin şubesi olarak bulundu.

Merkezimiz Pekin, Çin’de bulunmaktadır. Çin genelinde 4 şubemiz daha var. 2011 yılından bu yana, masaüstü yazıcı, dikey duvar baskı makineleri üreticilerine PCB Anakartların ve kontrol sisteminin inkjet teknolojisini sağlamaktayız.

2017 yılında duvar yazıcısını üretmeye başladık ve Çin’de 2000’den fazla müşterimiz, yurtdışında 200’den fazla müşterimiz var. ABD, Avrupa, Rusya, Orta Doğu’daki ortaklar.

NANJING TTZS CO., LTD, denizaşırı satışlardan ve satış sonrası teknik destek sağlamaktan sorumludur.

Becerilerimiz

Ne sunabiliriz?

Beijing Huake Hengrun Intelligent Technology Co., Ltd., mürekkep püskürtmeli baskı teknolojisine odaklanan bir araştırma ve geliştirme kuruluşudur.

Şirket, araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmaya devam etmiştir ve bir dizi buluş patenti ve yazılım telif haklarına sahiptir. Çin’de ulusal bir yüksek teknoloji kuruluştur.

Yıllarca süren geliştirmeden sonra, Huake Hengrun, gelişmiş performansa sahip eksiksiz bir ürün yelpazesine sahiptir ve mürekkep püskürtmeli baskı endüstrisinin birçok alanında belirli bir konuma sahiptir.

Bir Ar-Ge ve mürekkep püskürtmeli yazıcı üreticisi olan Huake Hengrun, yaygın olarak kullanılan, kalite açısından istikrarlı ve düşük maliyetli tek geçişli UV mürekkep püskürtmeli yazıcılar, çevrimiçi mürekkep püskürtmeli yazıcılar, duvar yazıcıları, zemin yazıcılarına sahiptir. Yerli ve yabancı müşterilerden oybirliğiyle övgü kazandı.