APIE MUS

Apie mus

Kas mes esame?

NANJING TTZS CO.,LTD buvo įkurta 2019 metais kaip Pekino Huake Hengrun Intelligent Technology Co., Ltd filialas.

Mūsų būstinė yra Pekine, Kinijoje. Mes turime dar 4 filialus visoje Kinijoje. Nuo 2011 m. teikiame rašalinę PCB pagrindinių plokščių ir valdymo sistemos technologiją plokščiųjų spausdintuvų, vertikalios sieninės spaudos mašinų gamintojams.

2017 m. pradėjome gaminti sieninį spausdintuvą ir turime daugiau nei 2000 klientų Kinijoje, daugiau nei 200 klientų užsienyje. Partneriai JAV, Europoje, Rusijoje, Artimuosiuose Rytuose.

NANJING TTZS CO.,LTD yra atsakinga už pardavimą užsienyje ir techninės pagalbos po pardavimo teikimą.

Mūsų įgūdžiai

Ką galime pasiūlyti?

„Beijing Huake Hengrun Intelligent Technology Co., Ltd.“ yra mokslinių tyrimų ir plėtros įmonė, daugiausia dėmesio skirianti rašalinio spausdinimo technologijoms.

Bendrovė toliau investavo į mokslinius tyrimus ir plėtrą, turi nemažai išradimų patentų ir programinės įrangos autorių teisių. Tai nacionalinė aukštųjų technologijų įmonė Kinijoje.

Po daugelio metų plėtros Huake Hengrun turi visą pažangių produktų asortimentą ir užima tam tikrą poziciją daugelyje rašalinio spausdinimo pramonės sričių.

Kaip mokslinių tyrimų ir plėtros įmonė bei rašalinių spausdintuvų gamintoja, Huake Hengrun turi vieno praėjimo UV rašalinius spausdintuvus, internetinius rašalinius spausdintuvus, sieninius spausdintuvus, grindų spausdintuvus, kurie yra plačiai naudojami, stabilios kokybės ir mažos kainos. Pelnė vieningą vidaus ir užsienio klientų pagyrimą.