ПРО НАС

Про нас

Хто ми є?

NANJING TTZS CO.,LTD була заснована в 2019 році як філія Beijing Huake Hengrun Intelligent Technology Co., Ltd.

Наша штаб-квартира знаходиться в Пекіні, Китай. У нас є ще 4 філії по Китаю. З 2011 року ми надаємо струменеву технологію материнських плат і системи керування виробникам планшетних принтерів, машин для вертикального настінного друку.

У 2017 році ми почали виробляти настінний принтер, і у нас більше 2000 клієнтів у Китаї, понад 200 клієнтів за кордоном. Партнери в США, Європі, Росії, на Близькому Сході.

NANJING TTZS CO., LTD відповідає за закордонні продажі та надає технічну підтримку після продажу.

Наші навички

Що ми можемо запропонувати?

Beijing Huake Hengrun Intelligent Technology Co., Ltd. є науково-дослідним підприємством, яке зосереджується на технології струминного друку.

Компанія продовжує інвестувати в дослідження та розробки, а також має ряд патентів на винаходи та авторські права на програмне забезпечення. Це національне високотехнологічне підприємство в Китаї.

Після багатьох років розробки Huake Hengrun має повний асортимент продукції з високою продуктивністю та займає певні позиції в багатьох областях промисловості струминного друку.

Як науково-дослідний і виробник струменевих принтерів, Huake Hengrun має однопрохідні УФ струменеві принтери, струменеві онлайн-принтери, настінні принтери, підлогові принтери, які широко використовуються, стабільні за якістю та низькою ціною. Завоював одностайну оцінку вітчизняних та іноземних клієнтів.